رگ مهدی تاج پرسپولیس تهران perspolis tehtan

رگ: مهدی تاج پرسپولیس تهران perspolis tehtan mehdi taj varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حامد بهداد درباره‌ جمشید مشایخی چه گفت؟

حامد بهداد، بازیگر فیلم‌هایی چون جرم، روز سوم، آرایش غلیظ و هفت ماهگی با اشاره به گلایه‌های جمشید مشایخی در مراسم خوش حالی انجمن منتقدان و نویسندگان سینما و با

حامد بهداد درباره‌ جمشید مشایخی چه گفت؟

حامد بهداد راجع به جمشید مشایخی چه گفت؟

عبارات مهم : مشایخی

حامد بهداد، بازیگر فیلم هایی چون جرم، روز سوم، آرایش غلیظ و هفت ماهگی با اشاره به گلایه های جمشید مشایخی در مراسم خوش حالی انجمن منتقدان و نویسندگان سینما و با بیان این که گلایه حق شخصی بازیگران و صورت های معروف هست، گفت: اگر آقای مشایخی در منزل خودش فریاد نزند، کجا این کار را بکند؟ منتقدان، نویسندگان، سینماگران، منزل سینما، جشنواره فجر و… ما یک خانواده محدود هستیم و این بساط را جهت گسترش مهرپروری باید مهیا کنیم .

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: آقای مشایخی درست می گوید، ندیدن های من و شما و همه سینماگران و منتقدان طی این سال ها باعث جمع شدن گلایه ها در سینه ایشان شده است بود. نباید می گذاشتیم آقای مشایخی مجلس را ترک کند. ما سر سفره پیشکسوتان مهمان هستیم. باید او را باز می گرداندیم و از او بابت آن ویدئو عذرخواهی می کردیم.

حامد بهداد درباره‌ جمشید مشایخی چه گفت؟

حامد بهداد افزود: من از نفرت پراکنی بدم می آید و مورد تاییدم نیست، ما باید آدم هایمان را درک کنیم. آقای مشایخی چند سال دارد؟ خدای نکرده اگر تار مویی از سر ایشان کم شود، بعضی از ما فکر نمی کنیم شاید کم گذاشتیم؟

واژه های کلیدی: مشایخی | منتقدان | سینماگران | حامد بهداد | جمشید مشایخی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz